Od: 160

Top ponuda sa organizovanim prevozom

2 Noćenja 25km raftinga 4 obroka

Od 11.05. do kraja sezone (nedelja - utorak). Specijalna ponuda se odnosi na prvih 20 prijava.

  • 25km

    raftinga

  • Trajanje

    3-5 sati

  • Parking 24/7

    Sa video nadzorom

  • Mesto

    Rafting centar RT

  • Hrana

    Domaća

  • Jezik

    Srpski/English

  • Plaćanje

    Kartica/Gotovina

  • Otkazivanje

    3 nedelje pre

Brzo i jednostavno

Rezervišite ovaj aranžman

Rezervišite ovaj aranžman danas! Za bilo kakva pitanja, savete ili nedoumice nemojte se ustručavati da nas kontaktirate.

Od: 160
1 2 3

1.Odaberite smeštaj klikom u tabeli.

Odabrali ste sledeći smeštaj:

     
     
      1/6 1/5 1/4 1/3 1/2 1/1
    Standard  /  / 160 160 170 170
    Comfort 170 170 170 175 185 185
    Superior 180 180 180 185 195 195
    Premium sobe / / 210 210 220 220

    Aranžman obuhvata:

    -Povratni prevoz iz Novog Sada i Beograda, čačak, Uzice, Visegrad 

    -2 noćenja

    -4 obroka (polupansion)

    -Rafting rekom Tarom 

    -korišćenje bazena

    SPECIJALNE CENE SE ODNOSE NA PRVIH 20 PRIJAVLJENIH 

    Cene su izražene u eurima po osobi, za celokupni aranžman

    Termini nedelja-utorak:  

    Maj
    10.05-12.05.
    17.05-19.05.
    24.05-26.05.
    31.05-02.06.
     
    Jun
    07.06-09.06.
    14.06-16.06.
    21.06-23.06.
    28.06-30.06.
     
    Jul
    05.07-07.07.
    12.07-14.07.
    19.07-21.07.
    26.07-28.07.
     
    Avgust
    02.08-04.08.
    09.08-11.08.
    16.08-18.08.
    23.08-25.08.
    30.08-01.09.
     
     

     * Organizator zadržava pravo da, u slučaju nepredviđenih okolnosti, izvrši promene u uslovima i rasporedu aranžmana.

    Prilikom rezervacije se možete odlučiti za neki od naših izleta: 

    • rafting
    • hiking iznad kanjona Tare
    • paintball
    • obilazak kanjona Pive i Pivskog jezera 
    • obilazak kanjona Pive i Pivskog jezera i zip-line preko Pivskog jezera 
    • foto-safari ture po NP Sutjeska 

    Cena za VIKEND TERMINE se odnosi na noćenje petkom i subotom
    Cena za RADNE DANE se odnosi na bilo koja noćenja, osim PETKA I SUBOTE
    Cena je izražena u eurima.
    Primer:
    1/2 je cena za jednu osobu u dvokrevetnom smeštaju
    1/3 je cena za jednu osobu u trokrevetnom smeštaju itd…


    Proverite aktuelne popuste i akcije za sezonu 2026

    *Mogućnost plaćanja na rate do kraja godine (Čekovima građana i administrativnom zabranom)


    Važne napomene: Naši premium, comfort i superior smeštaji su klimatizovani, opremljeni inverter klimama zbog čega je u njima prijatno boraviti i u toplijem i hladnijem periodu.
    *Muziku imamo 5 dana nedeljno, vikendom od 21h-01h, radnim danima od 20:30h-00h
    *Rafting je moguće organizovati u 2 ture – posle doručka i posle ručka, program i dužina raftinga su identični, raspored učesnika je u nadležnosti organizatora.
    * Ulaz u smeštaj prvog dana aranžmana od 14h , napuštanje smeštaja poslednjeg dana aranžmana do 10h
    * Besplatan ulaz na bazen za goste našeg kampa.

    OBAVEZNO PONETI NEKI OD VAŽEĆIH LIČNIH DOKUMENATA, LIČNU KARTU ILI PASOŠ.

    2.Unesite Vaše podatke

    3.Proverite vrstu smeštaja, broj osoba i pritisnite Izvršite predrezervaciju

    Ukupno osoba: 0

    Ukupno: 0,00 €

    Ukupno osoba: 0

    Ukupno: 0,00 €

    Aranžman obuhvata/ne obuhvata

    Obuhvata

    • 2 noćenja u smeštaju po izboru
    • polupansion (4 obroka u restoranu domaće kuhinje)
    • povratni prevoz iz Novog Sada i Beograda, Čačak, Užice, Višegrad
    • Rafting rekom Tarom
    • bez skrivenih troškova

    Ne obuhvata

    • Konzumaciju pića u kampu
    • Individualne troškove
    • izleti

    Važne napomene

    • Za one koji žele brži, uzbudljiviji rafting, savetujemo da birate mesece april, maj i početak juna.
    • Za one koji žele mirniji rafting ili nam dolaze sa decom, birajte jul, avgust i septembar.
    • Za one koji žele da nas posete sa decom, savetujemo da birate tzv. radne dane, od nedelje do petka. Cene radnim danima su povoljnije a gužve su manje.
    • Cene su najpovoljnije na početku sezone, radnim danima, kao i za rane rezervacije, ukoliko znate unapred datum svog godišnjeg odmora, rezervišite mesta unapred po povoljnijim cenama.

    O aranžmanu

    1. dan (nedelja)

    Polazak iz Novog Sada i Beograda u jutarnjim satima. Novi Sad u 08:45, Beograd 11:10. Dolazak u rafting centar RT u poslepodnevnim časovima.
    Večera. Ukoliko ste na nekom specijalnom režimu ishrane, molimo Vas da nam to napomenete prilikom rezervacije ili prilikom prijave na recepciji.
    Noćenje.

    2. dan (ponedeljak)

    Doručak. Preuzimanje opreme i odlazak na rafting. Povratak u poslepodnevnim satima.

    Mogućnost odlaska na neke od fakultativnih izleta. 

    Večera. Tokom večere možete uživati u raznovrsnim jelima pripremljenim sa posebnom pažnjom koristeći domaće proizvode.

    Noćenje. Nakon večere, gosti mogu da se opuste i pripreme za sutrašnji dan, uživajući u tišini prirode i udobnosti svojim soba i bungalova.

    3. dan (utorak)

    Doručak.

    Odjava.
    Povratak za Srbiju.

    *Organizator zadržava pravo da, u slučaju nepredviđenih okolnosti, izvrši promene u uslovima i rasporedu aranžmana.

    1. dan (nedelja)

    Polazak iz Novog Sada i Beograda u jutarnjim časovima. Planirano vreme polaska iz Novog Sada je u 08:45, a iz Beograda u 11:10. Putovanje vodi kroz prelepe predele Srbije i Bosne i Hercegovine, uz kraće usputne pauze po potrebi. Dolazak u RT Rafting Centar planiran je u poslepodnevnim časovima, gde sledi smeštaj u sobe ili bungalove.

    Nakon smeštaja organizovana je večera, pripremljena od kvalitetnih domaćih namirnica. Ukoliko ste na posebnom režimu ishrane ili imate određene prehrambene zahteve, molimo Vas da nas o tome obavestite prilikom rezervacije ili prijave na recepciji, kako bismo Vam obezbedili odgovarajući obrok.

    Noćenje.

    2. dan (ponedeljak)

    Doručak u restoranu rafting centra. Nakon doručka sledi preuzimanje kompletne rafting opreme i upoznavanje sa vodičima koji će Vas upoznati sa pravilima bezbednosti i tokom rafting avanture.

    Nakon organizovanog prevoza do startne pozicije započinje nezaboravan rafting rekom Tarom, jednom od najlepših evropskih reka, poznatoj po kristalno čistoj vodi i spektakularnom kanjonu. Uz iskusne skipere i vrhunsku opremu, očekuje Vas dan ispunjen uzbuđenjem, prelepim pejzažima i nezaboravnim doživljajima.

    Povratak u rafting centar planiran je u poslepodnevnim časovima.

    Po završetku raftinga i kraćeg odmora, gosti koji žele da svoj boravak učine još sadržajnijim mogu se opredeliti za neki od fakultativnih izleta i avanturističkih sadržaja koje organizuje RT Rafting Centar. U ponudi su aktivnosti džip safarija, kanjoninga, hikinga, zipline, krstarenje Pivskim jezerom i drugih izleta. Fakultativni izleti se doplaćuju i predstavljaju odličnu priliku da upoznate prirodne lepote Tare, Durmitora i okoline iz potpuno drugačije perspektive.

    Večera. Tokom večeri možete uživati u bogatom izboru tradicionalnih specijaliteta pripremljenih sa posebnom pažnjom od svežih domaćih proizvoda, uz prijatnu atmosferu i druženje sa ostalim gostima.

    Noćenje. Nakon aktivnog dana provedite veče u miru prirode, odmorite se u udobnim sobama ili bungalovima i pripremite za povratak.
    3. dan (utorak)

    Doručak. Nakon doručka sledi odjava iz smeštaja i polazak ka Srbiji.

    Sa sobom ćete poneti nezaboravne uspomene, prelepe fotografije i jedinstveno iskustvo boravka u prirodi Nacionalnog parka Durmitor i raftinga rekom Tarom.

    Organizator zadržava pravo da, usled nepredviđenih okolnosti ili više sile, izvrši izmene u programu, redosledu aktivnosti i uslovima realizacije aranžmana, vodeći računa da kvalitet usluge ostane na istom nivou.

    Pozovi
    SMS
    WhatsApp Chat
    Viber